Cookie beleid V.V. De Meern

De website van V.V. De Meern is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Teamindelingen 2024-2025

Hieronder vind je alle teamindelingen van V.V. De Meern seizoen 2024 - 2025. Klik op de leeftijdscategorie voor de teams.


  Zaterdag 1
  Zaterdag 2
1 Mohamed el Alquioui      
2 Jesse van Baal      
3 Jayden   Blackwell      
4 Lars   Bootsma      
5 Jarmo   Boyd      
6 Daimios   Damkalis      
7 Abdou Wahab   Drame      
8 Tim de Graauw      
9 Mats de Heus      
10 Sven   Jansen      
11 Sander van Laar      
12 Sverre van Leuveren      
13 Charmant   Luijk      
14 Artem   Mashtaliruk      
15 Glenn   Meeuwsen      
16 Trevor   Mulders      
17 Gioele   Nicolaas      
18 Giovanni   Nicolaas      
19 Mark    Pauls        
20 Indy van de Poll        
21 Abel   Prins        
22 Raoul   Sam Sin        
23 Noah   Samson        
24 Remco de Smit        
25 Rodney   Sneijder        
26 Wout   Terpstra        

  Zaterdag 3
  Zaterdag 4
1            
2            
3            
4            
5            
6            
7            
8            
9            
10            
11            
12            
13            
14            
15            
16            
17            
18            
19            
20            
21            
22            
23            
24            
25            
26            

  Zaterdag 5
  Zaterdag 6
1            
2            
3            
4            
5            
6            
7            
8            
9            
10            
11            
12            
13            
14            
15            
16            
17            
18            
19            
20              

  Zaterdag 7
  Zaterdag 8
1            
2            
3            
4            
5            
6            
7            
8            
9            
10            
11            
12            
13            
14            
15            

  Zaterdag 9
  Zaterdag 10
1            
2            
3            
4            
5            
6            
7            
8            
9            
10            
11            
12            
13            
14            
15            
16            
17            

  O23-1
  O23-2
1 Dean   Fischer Jay   Badal
2 Lucas van Gelder Chakir   Ben-Moussa
3 Dane el Haddaoui Mees van der Bilt
4 Lars   Hamminga Jesse   Bunte
5 Cas van Hattem Timo   Fernhout
6 Dion van der Horst Stijn   Groesz
7 Chiel van der Laan Jelmer   Hoffland
8 Rodrigo   Nagtegaal Wessel   Hoogendoorn
9 Chevaro   Oldenburg Wessel    Huijden
10 Zef   Schuurman Rogier van Kilsdonk
11 Emre   Senlikoglu Kars van der Louw
12 Max van der Sluijs Maximilian   Nilas
13 Sam van Veen Sven   Schipper
14 Tyrone Wiliam   Yeboa Jord   Staal
15 Julian van Zutphen Jort   Stoové
16       Soufiane   Tahiri
17       Mattijs van Unnik
18         Robin    Verbaan
19         Bas   Verbaan
20              


  Zaterdag 45+1
  Zaterdag VR1
1       Fabienne   Balvers
2       Cherine   Benjmil
3       Amber van Bijsterveld
4       Jenske   Birkhoff
5       Melda   Bolukbas
6       Lente   Bongers
7       Teddy   Braam
8       Sandy van der Broek
9       Inge van Dijk
10       Anne van Dijk
11       Zola   Dijkhuizen
12       Esmeya   Galesloot
13       Roumaissa el Garhioui
14       Luana van Gelderen
15       Nane   Gilsing
16       Daisy   Grasso
17       Fleur de Groot
18       Glow   Heesen
19       Nina   Hendriksen
20       Sarah   Hoogerwerf
21       Charlotte de Jager
22       Romy van Kessel
23       Julia   Kok
24       Manon   Kok
25       Anna   Oelen
26       Roos   Peters
27       Marlou   Peters
28       Rosa de Rooij
29       Wieke van Rooijen
30       Eva   Schaefers
31       Mila   Schuurman
32       Fleur   Szulc
33       Julia   Verlinde
34       Sanne   Versteeg
35       Belle de Vries
36       Amber   Wammes
37       Tess   Wilschut
38       Noa   Zorgdrager

  Zaterdag VR2   Zaterdag VR3
1 Fabienne   Balvers      
2 Cherine   Benjmil      
3 Amber van Bijsterveld      
4 Jenske   Birkhoff      
5 Melda   Bolukbas      
6 Lente   Bongers      
7 Teddy   Braam      
8 Sandy van der Broek      
9 Inge van Dijk      
10 Anne van Dijk      
11 Zola   Dijkhuizen      
12 Esmeya   Galesloot      
13 Roumaissa el Garhioui      
14 Luana van Gelderen      
15 Nane   Gilsing      
16 Daisy   Grasso      
17 Fleur de Groot      
18 Glow   Heesen      
19 Nina   Hendriksen      
20 Sarah   Hoogerwerf      
21 Charlotte de Jager      
22 Romy van Kessel      
23 Julia   Kok      
24 Manon   Kok      
25 Anna   Oelen      
26 Roos   Peters      
27 Marlou   Peters      
28 Rosa de Rooij      
29 Wieke van Rooijen      
30 Eva   Schaefers      
31 Mila   Schuurman      
32 Fleur   Szulc      
33 Julia   Verlinde      
34 Sanne   Versteeg      
35 Belle de Vries      
36 Amber   Wammes      
37 Tess   Wilschut      
38 Noa   Zorgdrager      

  Zondag 2
  Zondag VR1
1            
2            
3            
4            
5            
6            
7            
8            
9            
10            
11            
12            
13            
14            
15            
16            
17            
18            
19            
20            
21            
22            

  Walking Football
  De Hemel
1            
2            
3            
4            
5            
6            
7            
8            
9            
10            
11            
12            
13            
14            
15            
16            
17            
18            
19            
20            
21            
22            
23            
24            

 

 MO20-1 hoofdklasse of Divisie
  MO20-2  2e klasse
1 Sanne   Achterberg Bobbie van Berkum
2 Anne van de Bilt Melle   Bottinga
3 Fenna   Botermans Amany   Boubkri
4 Sarah   Boumenjal Anne   Crijns
5 Emily van Damme Lisa van Dijk
6 Louise   Elkhuizen Zazie de Groen
7 Britt van Erkom Jaylie   Hagman
8 Lisa   Florant Alegra   Kaleuwee
9 Luana van Gelderen Aya   Lalouti
10 Mylene   Hendriks Lise van der Mark
11 Ilse   Hoogenboom Evelinde   Meijer
12 Noëlle   Knapp Sherisa   Nieuwenhuijs
13 Anne   Mulder Kim   Nijsten
14 Eva    Nieuwenhuizen  Fabiënne   Rose
15 Lisa   Peer Pritika   Sewbalak
16 Tess van Renswoude Deborah   Spel
17 Daphne   Snel Anna   Tonkes
18 Senna   Spanbroek Nora   Venverloo
19 Pomme van der Stok   Demi   Verkerk
20 Noa   Verheijen   Kim  van  Vliet
21         Sofie   Weldam

 JO19-1   Hoofdklasse   JO19-2  1e klasse
1 Mats   Bakkenes   Ruben van Erven
2 Faissal   Bouakka-Elghoul   Casper(K)   Evelein
3 Bart   Bouman   Rolf   Groenendaal
4 Rayan   Cheikh   Arno   Kooijman
5 Sander   Eikelboom   Kyle   Pompies
6 Siddartha van Gameren   Sam de Ridder
7 Yassin   Irman   Tigo   Plaatje
8 Yannick   Jaspers-Focks   Jonathan   Spelt
9 Timo   Kil   Mike   Visee
10 Soufian   Koullali   Julian van der Wagt
11 Imad   Koullali   Thijs   Wessels Boer
12 Pascal van Leerdam        
13 Koen   Rijkse        
14 Kick van Rooijen        
15 Jurriaan   Roos        
16 Jens   Roos        
17 Jules   Segers        
18 Rayen   Sekkali        
19 Finn   Tonen        
20 Emir   Uzunlar        
21 Jan   Veiling        
22 Thijmen   Verbeek        
23 Christian   Wartan        
24              

 

 JO19-3   1e klasse   JO19-4  4e klasse
1 Bram van Boekel   Amir   Argoubi
2 Rayan   Bouakka   Ediz   Avci
3 Luc   Broerse   Rayan   Chetouani
4 Dani   Gazafi   Joost van Dalen
5 Joost   Groesz   Malik   Derraz
6 Kevin(K) van der Gun   Julius   Groenendaal
7 Tim van den IJssel   Rens   Hoffland
8 Lars   Komen   Ihab   Mahdad
9 Lars   Lafeber   Ansu   Sanneh
10 Lars van Leerdam   Teun   Slingerland
11 Daan van Leeuwen   Liam   Storm
12 Wessel   Mattijssen   Xavi van Vliet
13 Coen   Meijer   Sam van Zijl
14 Tijn   Oostveen        
15 Matthijs   Schaatsenberg        
16 Guus   Smits        
17 Cas van Veen        
18 Indra   Voortman        

JO17-1
  JO17-2  2e klasse
1 Clifford   Aborah Amir   Aissati
2 Ruben   Alkemade Daniel   Akkenaar
3 Levi   Allée Moncef   Aroug
4 Nilan   Andisamy Floris   Beijst
5 Azad   Basiince Thijs   Bouman
6 Akram   Bendada Yannick van Dee
7 Yasir   Bouzit Ryan   Donse
8 Kees van Damme Gino de Jong
9 Godi   Hoogstraten Bastiaan   Klaver
10 Mees   Houtman Luca   Leinenga
11 Vygo de Klein Noah   Leinenga
12 Lode   Koldenhof Boris de Locht
13 Soufyan   Lakhoirdi Omar   Mahameed
14 Ruben van der Mark Mees   Mikolajczak
15 Jack de Vogel Dennis   Modderman
16 Chinedu   Vries Loran   Schuitema
17 Rik van der Wal Thye   Woltjer
18              

JO17-3  3e-klasse
1 Moussa el Ammari
2 Mats   Boele
3 Joris   Eijsden
4 Quentin   Eker
5 Tiago   Figueiredo van Bergeijk
6 Felix van der Horst
7 Jeffrey   Hu
8 Jason   Jie
9 Quinten   Kapoen
10 Joris   Klinkers
11 Tim van der Leij
12 Alexander   Litjens
13 Luka   Meijboom
14 Kavish   Pherai
15 Wout   Segers
16 Laurens   Wolff
17 Jonathan   Zuidhof

 MO17-1  Hoofdklasse of Divisie
  MO17-2  1e klasse
1 Eliza   Almarini Luna   Besse
2 Ilke   Altun Rosanne van de Haar
3 Manar   Boukhizzou Femke van der Heide
4 Amber   Crommentuyn Lisa   Kikkert
5 Lotte   Dolleman Zoey   Klarenbeek
6 Britt   Eversdijk Melisa   Mor
7 Bo   Gerritse Isabella   Overeem
8 Imani   Goes Eya   Safari
9 Gianna   Invernizzi Fien   Spaan
10 Kenza   Kaleuwee Julia   Spanjer
11 Rowena   Koning Marit   Terpstra
12 Femke de Kruijf Lynn   Terpstra
13 Amber van de Ridder Nina van Veeren
14 Romy   Sleurink Lieza   Venverloo
15 Anouk   Sturm Suze   Verhoef
16 Marissa   Vunderink Dana   Verschraagen
17 Anne van der Werff Deshney   Wateler
18 Kayra Su   Zeren Fenne   Zevenbergen
 MO17-3  2e klasse
  MO17-4  3e klasse
1 Julia   Bastiani   Vaishnavi   Adoni
2 Pyvin   Bayar   Lily   Alexopoulos
3 Tosca   Dawson   Lilia   Alkhatib
4 Ami   Dore   Femke   Cornelissen
5 Roos   Fokker   Britt   Dungelmann
6 Noa   Koolen   Chaima   Eddaoudi
7 Liyana   Larcoubi   Saniya   Hohoud
8 Veerle   Makking   Asmae   Karroum
9 Nina   Mandey   Olivia   Kastrop
10 Anouk   Ohms   Marfa   Kazey
11 Lore   Oostveen   Pranjali   Malhotra
12 Dominique   Sterk   Ishaya   Mangal
13 Sophia   Stuifzand   Lina el Mesbahi
14 Berfin   Ünal   Anne-Lynn   Noble
15 Elfida   Yesiloglu   Yenna   Schipper
16 Ellie   Zandbergen   Roxanna   Teymouri
17         Hayrunnisa   Tulumen
18         Danique   Verkerk

JO16-1  4e divisie
  JO16-2  1e klasse
1 Rayhane   Bahzizi Youssri   Bannany
2 Shaadi el Hachimi Timon   Boom
3 Sebastiaan   Harkema Youri   Goené
4 Timo   Hüskes Max   Joannes
5 Ayman   Laajab Boris   Kastrop
6 Sven van Leerdam Thijs   Komen
7 Safouan el Morabet Jox   Maaswinkel
8 Toine   Nieuwenhuis-Rey Sylvester   Stegen
9 Benerick   Nkanga Floris   Steman
10 Rick van Oorschot Elbatin   Turkal
11 Lennon   Prestifilippo Hugo van de Ven
12 Jelte   Serto Dean   Vermeulen
13 Hugo   Siegert Nick   Vink
14 Mika van der Sluis Ian   Woesthoff
15 Teun   Spee      
16 Senne   Zuidam      
17              

JO16-3  3e klasse
  JO16-4  4e klasse
1 Mats   Brinkman Adi Aditya Omhkar   Bahadoer
2 Jan van de Bunt Levique van de Beek
3 Matthijs   Cornelissen Zack den Boer
4 Toby van der Gun Stijn   Engelhard
5 Milan   Jaspers Focks Dinez   Gürer
6 Delano    Krosendijk Daan   Hoogendoorn
7 Rik   Loonen Rayan   Ibrahimi
8 Milan   Pot Tejash   Jainath
9 Semih   Saygili Pepijn   Knegtel
10 Jurre   Terpstra Lennart   Los
11 Naoufel   Valkenburg Naoufel   Loukili
12 Ingmar de Vries Rebin   Mehrabi
13 Jelle   Westeneng Daan   Scheerhoorn
14 Lucas   Willemsen Dani   Victoor
15       Adil   Yildiz
16       Vinn   Zachariasse
17              
JO16-5  4e klasse
1 Mick   Baar
2 Jayden   Bajnath
3 Amir   Bannany
4 Jayden van Deudekom
5 Joep van Dijken
6 Manoah   Gandon
7 Pritam   KC
8 Marijn   Koning
9 Koen   Koot
10 Lyano   Mac Donald
11 Jesse   Meerdinkveldboom
12 Jilles   Mom
13 Joep   Rakke
14 Gyaan   Ramsaran
15 Justin    Thijm
16 Danté   Vedder
17 Bo van Vliet
18 Benjamin   Wijnen

JO15-1  5e divisie
  JO15-2  hoofdklasse
1 Damin   Argoubi Tom van Boekel
2 Marrit   Engeldal Flynn   Bonekamp
3 Talha   Erdogan Björn   Bosma
4 Taco   Gottenbos Jaylen van Hall
5 Jesper   Hoogduijn Myka   Heil
6 Job   Hudig Roy van den IJssel
7 Ryan   Jongerius Casper   Klinkers
8 Kiefer   Kemp Joep   Kobossen
9 Damin   Malek Ayden   Kranenborg
10 Carlijn   Philippa Lars van Loon
11 Daaf   Punt Jaïro   Prijs
12 Reso   Sahin Stijn   Slingerland
13 Safouaen   Salhi Xem   Touwen
14 Manouk    Visser Julien   Vloemans
15 Matias   Vukan Rayan   Yekhlef
16 King David   Yeboah   Tijn van Zijl

JO15-3  1e klasse
  JO15-4  3e klasse
1 Jaythan van Balen Sam   Coenen
2 Vishay   Bhoedja Kemal   Cosar
3 Huub van Eik Elian   Gilissen
4 Sem van der Jagt Neil   Goes
5 Devin   Jharihar Flynn   Meijer
6 Thomas   Langelaan Marijn van Metelen
7 Raymond   Memel Tijl   Neervoort
8 Rein   Nikkels Sybren   Rutjes
9 Ryan   Oosterbosch Aayush   Singh
10 Tim   Schellens Giovanni   Smits
11 Jaïr de Vries Stan   Verschuren
12 Armin    Wafa Gunnar   Vonk
13 Chris van de Weerd Thijs   Vreeswijk
14 Raphael   Weijters Jeffrey   Vrieling
15            

 JO15-5  3e klasse
1 Jens   Elberse
2 Russell   Hulleman
3 Talha   Karadag
4 Bram   Ket
5 Caymen   Kila
6 Kenji   Klein Veldink
7 Tim   Maaijen
8 Tobias   Maggan
9 Quinten   Melman
10 Merlin   Motta
11 Armin   Nekzad
12 Joep van Roemburg
13 Bjorn   Vink
14 Reza van der Wurff

 MO15-1  JO14 2e klasse
   MO15-2  1e klasse
1 Miryam   Amghar Luna- Faie   Bos
2 Ayla   Bakker Marie   Bos
3 Cato   Bloemheuvel Samae   Boubkri
4 Delina   Brhane Gebrihiwet Sarah el Boudouhi
5 Fenna   Heemskerk Nikki   Bouwman
6 Caithlyn van Heijnsbergen Bo   Douwes
7 Lynn   Heintjes Namar   Goes
8 Jacelyn   Hoogewoning Saar de Groot
9 Ilse   Hopstaken Karlijn   Joosten
10 Puck   Janssens Nina   Hamidi
11 Lynn   Koppejan Estelle   Kapoen
12 Sophie   Krook Roos   Scheerhoorn
13 Lotte   Prins Lotte   Spanjer
14 Gwendolyn   Rietveld Julliette   Velthuis
15 Juul van Rooijen Maartje   Vissink
16 Jette   Schouten Levi van Vliet
17 Elize   Venverloo      

 MO15-3  3e klasse
   MO15-4  3e klasse
1 Iris   Assink Lilyam el Banihiati
2 Evi   Bart Valerie   Bollen
3 Melissa van den Brink Marinde   Hoekstra
4 Lise van den Brink Evy De Jong
5 Julia   Dekkers Amber   Netten
6 Rodeé   Druppers Hailey   Overeem
7 Isra   Farah Sarah   Pina
8 Loïs   Goudswaard Isaura van Rooijen
9 Fiene   Hendriks Parmis   Safari
10 Julia   Krijnen Oumaima   Touh
11 Viktoriia   Kuchmasova Saar   Uittenbogaard
12 Susette   Leune Eline   Verkroost
13 Milou   Sen Anna   Vermeulen
14 Isolde   Teunissen van Manen Lot   Vermeulen
15 Isa   Verhoef Emmelie   Wegman
16 Fay   Willemse Sara van Wijk
17       Loïs   Zieremans

 JO14-1  4e divisie
  JO14-2  hoofdklasse
1 Seppe van Boggelen Adam el Bali
2 Wassim El Boubkari Mohamed   Bellazghari
3 Daniya   Ennahachi Alejandro   Bosboom
4 Rens   Eversdijk Sem   Dam
5 Pep   Franken Senna   Ekens
6 Finz   Heemskerk Rayan   Elkhachi
7 Kay   Hilverts Mathijs   Hankel
8 Lennox   Kers Olivier van der Kreeft
9 Daan van de Kuilen Junayd   Maggouh
10 Mohamed   Lairi Sophie   Moonen
11 Sverre   Langerak Siem de Regt
12 Max   Peulen Lamek   Teklit Abraha
13 Daan   Sanders Tycho van Veenendaal
14 Thijs van Veeren Jack   Vermeulen
15 Luca van der Voort David   Vos
16 Cheo   Windster   Fenno de Wit

 JO14-3
  JO14-4
1 Fahim   Aachboun Vigo   Bastiani
2 Stef   Bastiaansen Iskander van de Beek
3 Dine   Berrakane Julian   Beeker
4 Semih   Bozkurt Ravi van  Bekkum
5 Hugo de Brabander Bram   Gompers
6 Maarten van Eerdt Joaquin   Grotenhuis
7 Wouter   Gelderblom Faas   Hollenberg
8 Wessel de Groot Connor   Kniep
9 Vigo   Koopmans Fedde de Koning
10 Maksim   Markovic Joep van Mameren
11 Milan   Modderman Sem van  Nieuwkoop
12 Jens van Nieuwenhuizen Jille   Poorthuis
13 Finn van Stipriaan Thijs van Schoonhoven
14 James   Thijm Priyansh   Singh
15 Noah   Verweij Senna   Wentink
16         Nick   Yang

 JO14-5
  JO14-6
1 Benjamin   Albertzoon   Anis   Bellarbi
2 Yessin   Bakker   Hamza   Bouda
3 Thomas   Beijst   Sam   Burggraaf
4 Lounes   Boussedra   Hidde van Dijken
5 Alain de la Bretoniere   Aiman   Hammachi
6 Batuhan   Cimen   Morris   Jaspers Focks
7 Sabir   Feger   Niels   Jongen
8 Ruben   Gaasbeek   Ali   Kaya
9 Milo   Markovic   Tayem   Mahameed
10 Jerre   Neervoort   Brantley   Olijslagers
11 Kaan   Ozturk   Sem van Ouwerkerk
12 Wessel te Pas   Francesco van Seumeren
13 Mitchell van Rooij   Esat   Toprak
14 Yushua   Valkenburg   Dex van der Voorn
15 Robin   Westeneng   Floris   Walpot
16 Soehaib   Wousfi   Ashraf   Zouitni

 
 JO13-1  3e divisie
  JO13-2  hoofdklasse
1 Maysem   Boumenjal Loqman   Azdad 
2 Branko van Dijken Chevano   Bendanon
3 Mathijs van Egmond (K) Roan   Capiteijns 
4 Jamie   Goené Ruben   Faasen 
5 Dean de Graauw Rens   Gelevert 
6 Daan van den IJssel Jens   Klamer 
7 Milan   Kruys Mick   Koppeschaar 
8 Stan van Leerdam Adèm   Olsthoorn 
9       Julia   Potters 
10 Safwan El Mojahid Gennaro   Rizzo 
11 Dylano   Nieuwenhuijs Caspar   Schildmeijer (K)
12 Ilan   Nsubuga Milan   Tap 
13 Arthur   Spierts Quinn   Verweij 
14 Finn van Velzen Noah   Wissink 
15 Darrel   Waterfal        
16 Tijmen   Zuidam        

JO13-3  1e klasse   JO13-4  2e klasse
1 Nikitas   Alexopoulos  Kerem   Altintas 
2 Tim   Baak  Mees   Blijleven
3 Xavi   Buurman  Rayan   Bouybaouen 
4 Kian   Goris  Duuk   Broekhuizen 
5 Malte   Hopmans  Shahin   Falahi Firouzi 
6 Vico   Hoving  Laurens   Goes 
7 Yusuf-Kaan   Kocak  Gijs   Kobossen 
8 Noud   L'Abée  Thijs    Kos
9 Frank van der Linden Swen van Loon 
10 Olivier   Luinenburg  Mohamed   Mahdad 
11 Victor   Nowroozbaygi (k) Danyel van Moorselaar 
12 Daniël   Overweel  Tim   Nijland 
13 Edwin   Ras  Sami   Oz 
14 Elyesa   Sahin  Stijn van Roemburg 
15 Kick   Schoenmaker    Mees de Vries 
16              

JO13-5  2e klasse   JO13-6  3e klasse
1 Joshua   Allée  Ishaq   Baddou
2 Abel de Bis  Tigo van Doornik
3 Adam el Dweib  Beau   Faasse
4 Behrad   Ghasemi  Noud   Hendriks
5 Yoeri   Hofland  Damin   Kattat
6 Aiden   Korse  Finn van der Kroft
7 Robin van Metelen  Léon   Kroon
8 Sam   Posthuma  Deen   Mkaouar
9 Wes   Rook  Jonas   Pauw
10 Rik   Schellens  Kaylash   Pherai
11 Max van der Sluis  Milan   Poorthuis
12 Benjamin   Sterk (K) Tijmen van der Rhee
13 Taylan   Thies  Finn   Soomers
14 Emirhan   Ünal  Armin   Voljevica
15 Morrison   Vonk  Darryl van der Zwan
16              
JO13-7  4e klasse
1 Yousri   Aouadi
2 Jason   Beniest
3 Naoufal   Bourakba
4 Fabian   Brons
5 Aaron Geo   Devassy
6 Lars van Engelenhoven
7 Fabian   Faas
8 Lucas   Heidanus
9 Yunze   Huijding
10 Lucas   Luider
11 Aqeel   Singh
12 Timon   Snopko
13 Vihaan   Sudheesh
14 Maegan   Tang
15 Floris van de Vecht
16 Dex   Versloot

 MO13-1  JO12 1e klasse
   MO13-2  1e klasse
1 Noor   Addabani Puck   Bleijenberg
2 Leya   Araz Danique   Curina
3 Feline   Bal Ella   Dzambo
4 Megan  Van  Kessel Suze van Gils
5 Linsey   Maes Frida van Hees
6 Elin   Man Zeynep   Kenar
7 Tess   Mandey Lauren   Kragting
8 Mirthe   Nijland Evi   Kroezen
9 Xevine   Veenstra Josephine   Lafeber
10       Lux   Mikolajczak
11       Eda   Mor
12       Milah   Quint
13       Matilda   Spronk
14       Maud van Tergouw
15         Mare   Vink
16         Elin   Zeegers

 

 MO13-3  2e klasse
1 Yasmin el Amraoui
2 Israe   Baddou
3 Eva   Brinkman
4 Nisa Naz   Cosar
5 Evy   Dekker
6 Kiki   Hekman
7 Zoë van Litsenburg
8 Bella-Lou   Mahabier
9 Elke van der Marck
10 Fleur van der Molen
11 Yara   Presser
12 Amy   Opgenoorth
13 Annabelle van Rijn
14 Jessy   Schuurhuis
15 Charlotte   Vermeij

JO12-1/JO12-2  hoofdklasse
  JO12-1/JO12-2  hoofdklasse
1 Noah   Araz Noah   Araz
2 Imraan El Bali Imraan El Bali
3 Adam   Belkaa Adam   Belkaa
4 Faas   Bloemheuvel Faas   Bloemheuvel
5 Dion van Bunnik Dion van Bunnik
6 Mert   Eren Mert   Eren
7 Youssef   Koullali Youssef   Koullali
8 Xavi de Kruijff Xavi de Kruijff
9 Liam van Lamoen Liam van Lamoen
10 Sami   Malek Sami   Malek
11 Bram van der Mark Bram van der Mark
12 Louay el Morabet Louay el Morabet
13 Tom   Oostveen Tom   Oostveen
14 Rafael van der Pouw Kraan Rafael van der Pouw Kraan
15 Thijs   Prins   Thijs   Prins
16 Nassim   Ramdani   Nassim   Ramdani
17 Bram van Roemburg   Bram van Roemburg
18 Milan   Smits   Milan   Smits
19 Mirza   Voljevica   Mirza   Voljevica
20 Melih   Yildizli   Melih   Yildizli
21 Evan   Zuidam   Evan   Zuidam
22              

 JO12-3  1e klasse
  JO12-4  2e klasse
1 Naoufal el Banihiati Nathan van Batenburg
2 Jesse  van den Brink Danyl   Bouhbass
3 Emir   Bulut Aymane   Bourakba
4 Jaxxon   Dekker Christian   Franchimon
5 Mika   Ekens  Fynn de Jong
6 Jasper   Gijsberts Jaxx   Jongerius
7 Nathan   Goes Anas el Kandoussi
8 Jasin   Limanoski Gregory   Kioe A Sen
9 Noud   Maaijen Riyad El Kouch
10 Jonas   Warnar Damin el Messaoudi
11       Nouri   Reilingh 

 JO12-5  2e klasse
  JO12-6  3e klasse midden
1 Lucas   Advokaat Rens   Donk
2 Mohammed   Garrag Marcus   Kuhn
3 Mohamed   Ghoudan Julian van Loo
4 Tijn   Luijters Pim   Mannak
5 Noah de Lyon Mika van Nieuwkoop
6 Soran   Moradi Stijn van den Reek
7 Max   Roch Nick   Satink
8 Adé van der Stelt Koen   Schoonhoven
9 Sven   Veltrop Robin   Snijders
10 Bram   Visser Rens   Zwambag
11            

 JO12-7  4e klasse midden
1 Teun   Bakker
2 Stijn   Boorsma
3 Max   Huiberts
4 Boaz   Klamer
5 Teije   Kooiman
6 Roman van der Linde
7 Daniël   Stuifzand
8 Tygo   Verbrugge
9 Tycho   Versteeg
10 Jax   Vreeswijk
11 Abel   Wester


 MO12-1  JO11 2e klasse
   MO12-2  4e klasse
1 Fien de Groot Elena   Almarini
2 Milou in den Haak Emi  van Balvert
3 Valerie   Hopmans Eva   Brons
4 Ize   Kuijstermans Sanne   Dekker
5 Loraine van Liere Hayfa   Kaouass
6 Alyssa   Lispier Esther   Klinkers
7 Lois Liz   Lopulalan Anna van der Ploeg
8 Emily   Netten Elise   Scheepers
9 Esmee   Peters Laura    Teutscher
10 Kim van de Ridder Luna van der Tol
11 Jhene    Roemer  Florine   Vestjens
12 Moïse   Vermeer Isabel   Westphal
13         Inaya   Yekhlef

 MO12-3  4e klasse
1 Feline   Donk
2 Dana al Dweib
3 Sara   Fakidi
4 Fayen de Klein
5 Merle   Kniep
6 Jayla   Kursuncu
7 Sarah   Lakerveld
8 Demi van Os
9 Merle   Poorthuis
10 Alysha   Ramsaran
11 D’Jessey-Chloé de Rooij
12 Lynn   Smet
13 Emily   Whitham

 JO11-1  hoofdklasse Midden
  JO11-2  hoofdklasse Laag
1 Sami   Bellarbi Sven    Eversdijk
2 Dani   Bol Mohamed Ali el Hafiane
3 Benjamin   Bozkurt Guus   Hazelaar
4 Otto ter Braak Rohan   Jagdew
5 Eden   Brons Oliver   Larrea Tapia
6 Ties   Douwes Nordin   Mennen
7 Milan   Hoogerbrugge Lyam Sayah el Messaoudi
8 Stan van der Horst Bas   Obrie
9 Thijs   Klaarenbeek Rowan   Roelofs
10 Sam   Vecht Boaz   Wright
11              

JO11-3  1e klasse
  JO11-4  2e klasse
1 Lucas   Jacquemijns Taj   Boedhai
2 Luca ten Kleij Thijs   Broer
3 Tim van de Kuilen Hugo   Bruinsma
4 Fedde Siebe   Remery Dailey   Heintjes
5 Hugo   Schopman Memphis-Jayh   Mahabier
6 Imran   Skouri Robin   Man
7 Nils   Slager Simon   Mulleners
8 Luan   Tjon Sack Kie Krish   Ramsaran
9 Zenn   Tjon Sack Kie Tim   Rijniers
10 Guus   Uittenbogaard Maxime   Vermeij

JO11-5  3e klasse
  JO11-6  4e klasse
1 Anouar el Abbouri Anis   Ayalman
2 Yusuf   Atagisi Younes   Bourakba
3 Emir Aziz   Avci Tobias   Cock
4 Sifal   Boussedra Dennie   Hoencamp
5 Nassim el Hafiani Kenji   Riebeek
6 Abe de Jong Krijn van Vonderen
7 Jason   Oldenburger Ibrahim   Ziam
8 Joey   Oldenburger      
9 Ahil   Poya      
10 Jesper van Santen      

JO11-7  4e klasse
1 Lars   Balkenhol
2 Damin   Bannany
3 Luuk   Janssen
4 Feijs van Loo
5 Nevfel   Pircek
6 Mack   Soemanta
7 Berat   Unlu
8 Junayd el Yahyaoui
9      
10      
11      

 MO11-1  hoofdklasse
   MO11-2  2e klasse
1 Maud   Boerakker Amani   Ahyoud
2 Rosaly   Bollaart Safae el Amraoui
3 Vivian   Goes Shirine   Benfekrane
4 Sara   Kandouje Dakota   Echter
5 Sofia al Maach Lauren  V Gelder 
6 Ninte   Poorthuis Maryam   Ghoudan
7 Yara   Sahraoui Marwa   Hassan
8 Lara   Savelberg Lisa de Kreij
9 Lotte   Tillema Emma   Maessen
10 Olivia   Wissink Miryam el Mesaudi
11       Lente   Rashid

 JO10-1 hoofdklasse
   JO10-2  1e klasse
1 Louis   Bloemheuvel Hamza   Asiran
2 Jacob   Bos Xavi   Bilar
3 Isaac al Dweib Floris   Gijsberts
4 Liam   Godée Josue   Koeman
5 Devansh   Jainath Tim   Kruit
6 Miljan   Ristic Jasper   Popiel
7 Finn van Rossum Colin van Riel
8 Levi   Verburgt Nasri   Uwitonze

 JO10-3  2e klasse
   JO10-4  2e klasse
1 Laurens de Bock Nadim   Airman
2 Siem   Brohm Sven van Engelshoven
3 Efdal Kemal   Demir Benjamin   Haaze
4 Faas   Duijnhoven Nadir   Hajari
5 James   Iseger Yang   Jeuken
6 Mahir Enes   Kartal Ravi van de Klomp
7 Ilyen   Lahri Fons   Peters
8 Stan   Thielen Mohamed Amin Touh

 JO10-5  3e klasse
   JO10-6  3e klasse
1 Dyllon   Eleonora Ismael   Diba
2 Rafael   Geers Thom van Es
3 Niek   Hopmans Noah la Fico Guzzo
4 Samuel   Muller Florian   Fijalkowski
5 Daniël   Muller Eren Salim   Gokmen
6 Jona   Nolen Mylo ten Klooster
7 Dario   Siligato Nils   Oldenhof
8       Mees   Versloot

 JO10-7  4e klasse
   JO10-8  4e klasse
1 Tim   Eckhardt Damin   Asrout
2 Pepijn   Kolkman Younes el Ayadi
3 Koen van den Reek Amir   Belkadi
4 Pepijn   Steenbeek Kiyan   Ghamati
5 Lars de Vree Rayan   Karroum
6 Elias   Warnar Luuk   Visser
7 Tygo   Westbroek Yassine   Yarray
8            

 JO10-9  4e klasse
1 Ferron van den Broek
2 Joshua van der Craats
3 Yahya   Daouairi
4 Kjeld van Hattum
5 Aiden   Hofland
6 Michael   Steehouder
7      
8      

 MO10-1  4e klasse
  MO10-2  4e klasse
1 Giulia   Disselhoff   Isra   Addabani
2 Zoë   Elsinghorst   Yusriyah   Amaador
3 Vayen de Graaf   Bobbi   Blijleven 
4 Wende   Hendriks   Leyla   Bolk
5 Hanna de Jonge   Maryem el Margai
6 Jacey van Os   Enisa   Ramdani
7 Lize   Valkenburg        
  Chloe   Wateler        

 JO9-1  hoofdklasse
  JO9-2  1e klasse hoog
1 Jayce   Bonsink Mohamed   Azahaf
2 Devin   Heijntjes Duuk van Boggelen
3 Ismael   Kader Ryan   Debipersad
4 Brexton   Kers Mees   Levestone
5 Abel   Kragting Jordan   Lopulalan
6 Nassim   Laroub Rafi   Mahdadi
7 Kees   Tillema Herre   Poorthuis
8 Dax   Zwijsen Matthijs   Tenekes

 JO9-3  1e klasse midden
  JO9-4  2e klasse hoog
1 Tygo   Capiteijns Vince   Boven
2 Damin   Harrouach Ibrahim   Ezzafzafi
3 Lucas   Ivanov Ivano   Koetze
4 Daniel   Koopman Salmaan   Lamnadi
5 Guus   Luijters Zakaria   Omoussa
6 Pieter   Oostveen Julian   Scheepers
7 Filip van der Ploeg Hugo   Schep
8 Elijah   Tensen Berkay   Yildizli

 JO9-5  3e klasse midden
  JO9-6  4e klasse hoog
1 Damon   Dekker Joris   Beemsterboer
2 Talha   Dinaser Bayan   Lahri
3 Sebastian   Goes Davi   Lems
4 Stef   Holwerda Boris   Rosenboom
5 Victor van Loo Just   Ruyten
6 James   Manuhutu Mees   Vriend
7 Yigit   Ozturk Ayden   Zwijssen
8            

JO9-7  4e klasse hoog   JO9-8  4e klaase midden
1 Adam el Aamrani Christian van Ettinger
2 Pierre   Coulibaly Nout   Everts
3 Floris   Dodemont Roef   Hendriks
4 Moos   Hagel Merijn   Huisjes
5 Davian   Hopman Jona   Oghie
6 Tygo   Huisintveld Alparslan   Ok
7 Tibbe   Tempelaar      
8 Murat   Yildiz      

JO9-9  5e klasse
1 Jack   Berkhof
2 Vince   Scharis
3 Abdullah   Solaskoski
4 Julian   Stellinga
5 Luka   Stoffer
6 Zeyd   Varlik
7 Yesper   Versteeg
8      

 MO9-1  4e klasse    MO9-2  4e klasse
1 Eveline van Dongen Livvy de Groot
2 Lore   Groenland Chloe   Heijnis
3 Annabel   Jacquemijns Aniek   Joosten
4 Indy   Pitlo Sofia   Mahmoud
5 Loïs van Staa Yara van Moorselaar
6 Nikki-Jade van Straalen      
8 Mila   Ward      

 

 MO9-3  4e klasse
1 Farah   Fajr
2 Zeynep-Ela   Kocak
3 Fikrija   Limanoski
4 Nur   Solakoska
5      
6      
8      

  JO8-1  hoofdklasse   JO8-2  1e klasse
1 Adam   Bellazghari Zayn   Belrhouche
2 Tyler   Bonsink Hamza   Dinçer
3 Amara   Dore Luca van de Klomp
4 Kaj van Eekelen Liam van Maanen
5 Yassine   Hajjari Bilal   Mahameed
6 Nainoa van der Pol Sherife   Memishoski
7 Novak   Ristic Kayra   Schaap
8 Tjibbe   Tromp Zayid el Yahyaoui

 JO8-3  2e klasse
  JO8-4  2e klasse
1 Gus van den Boom Kristian van den Brink
2 Jordan   Bouhuijzen Senn   Daalmans
3 Boaz   de Smet Ilias al Dweib
4 Sam   Felser Otis   Kikkert
5 Ward van Loo Simon   Perry
6 Sean   Pereira Jim Jan   Smeenk
7 Quinn   Thijssen Ties   Verkroost
8 Evan   Valk Owen   Wolswijk

 JO8-5  3e klasse
  JO8-6  3e klasse
1 Ibrahim   Bellazghari Zidan   Elmorabet
2 Nasrdien   Boubkri Neymish   Gupta
3 Mike van Bunnik Ilay   Khodabaks
4 Guus   Buskop Dipta   Masyulhak
5 Max   Kramer Aymen   Mensague
6 Lucius de Nas Rauf   Sahin
7 Jens   Steenbeek Kerem   Uysal
8 Sem   Wegman Tijn   Zambeek

 JO8-7  4e klasse
  JO8-8  4e klasse
1 Jack   Aaftink Morris   Bakker
2 Jari   Bleijs Mees de Bruin
3 Gijs   Eijssen Jip   Chao
4 Rayyan   Elouakili Julian   Fijalowski
5 Milan   Koel Kaan   Guner
6 Yassir el Ouadi Alex   Larrea Tapia
7 Julian   Turk Kees   Veenhuizen
8 Sepp van Veen Hidde   Verlaan
9 Jake   Versloot Adam   Hamidi
JO8-9  4e klasse
Jamal Edine   Azou
Milo   Borger
Eymen   Gok
Finn   Jellema
Jonatan   Juch
Safouan el Koulali
Lev   Vovchak
Winston   Wong
Floyd   Zikking

JO7-1 CL1   JO7-2 CL2
1 Nikan   Ghamati   Osman   Akyuzoglu
2 James   Godee Noah   Chakroun
3 Franco van Heugten Fedde   Huigen
4 Uzair Ibrahim   Ihattaren Nasser   Lamnadi
5 Rodim ten Kleij Quinten   Polak
6 Jenoah   Koeman Wout   Stegen
7 Elay   Shewdat Dex   Versteeg
8 Boaz de Smet Chris Yiheng   Liu

 JO7-3 CL3
  JO7-4 CL4
1 Ritchie   Arun Dorian   Berkers
2 Saifeddine   Benfekrane Kiam   Broeke
3 Boris van Elburg Duncan van der Dijk
4 Julan   Grootentraast Lias van der Graaf
5 Mats van Meurs Isaac   Woodrow
6 Diyadinne   Pijou Emre   Yildiz
7 Ibrahim   Suicmez Ishaaq   Ziam
8 Mick   Walschots      

JO7-5 CL5
  JO7-6 CL6
1 Ryan van Beek Jasse van den Berg
2 Mecx van Bergen Revi   Geraedts
3 Ayan   Cerimovic Jim   Hofstra
4 Tijn   Daalmans Zayn   Menapal
5 Adem el Khannichy Dani   Schrijvers
6 Mika   Oosterom Ruben van Tongeren
7 Liyam   Zaim Jax   Verburgt
8            

JO7-7 CL7
  JO7-8 CL8
1 Yassine   Aissati Yigit Alp   Bilginer
2 Thijs   Derksen Lucas   Donk
3 Lex van Ede Mika   Hommerson
4 Scott   Hillmann Walter   Hoogendam
5 Aras   Kösedag Faas   Overweg
6 Ayson   Man Omar   Taoinza
7 Xavier   Renardus Alparslan   Toprak
8 Mateo   Vélez García Jaxson   Wright

  Argentinië
  België
1            
2            
3            
4            
5            

  Brazilië
  Engeland
1            
2            
3            
4            
5            

  Italië
  Nederland
1            
2            
3            
4            
5            

  Spanje


Uruguay
1            
2            
3            
4            
5            

     
1    
2    
3    
4    
5    
6    
7    
8    
9    
10    
11    
12    
13    
14    
15    
16    
17    
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!